horizon
  25 Mayıs 2021   Cevrimici egitim

Sizleri Ufuk Avrupa Programı için proje fikirleri ve ortaklıklar oluşturma temalı, Bilgi Çoğaltıcıları Web Seminerine davet etmekten memnuniyet duyuyoruz. 25 Mayıs 2021 tarihinde gerçekleşecek olan ve saat 9:45’te kayıt ile başlayıp, 15:15’te bitmesi planlanan çevrimiçi etkinlik; Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücüsü, ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” teknik destek projesi dahilinde gerçekleştirilecektir. Eğitim, bir fikrin projeye nasıl aktarılacağını, bunun Avrupa Birliği politikası açısından nasıl uygun hale getirileceği, proje fikri etrafında ortaklıkların nasıl geliştirileceği ve konsorsiyum oluşturulması konularında bilgiler sunacaktır.

Seminer içeriği, Ufuk Avrupa Programı için teklif hazırlıklılarının ilk aşamalarında katılımcılara rehberlik edecek şekilde yapılandırılmıştır, pratik ipuçları ve faydalı şablonlarla zenginleştirilmiştir.

Etkinliğimize kaydınızı, takip eden ‘Google form’ dokümanı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Etkinliğe öncesinde belirlenmiş bilgi çoğaltıcıları katılabilecektir, dış katılıma kapalıdır.

https://docs.google.com/forms/d/1ricQgCxjLe-QUKqUXjya_vudgNEoDaCjpTtF4DeJSD4

Benzer Haberler