CA
  31 Mart 2022  - 31 Mart 2022

Sizleri TÜBİTAK tarafından düzenlenen Ufuk Avrupa Programı, Avrupa Temiz Havacılık Ortaklığı (Clean Aviation Partnership) Bilgi Günü ve Uluslararası Ağ Kurma Etkinliğine davet etmekten memnuniyet duyarız. Etkinlik, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen; yürütücüsü T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ana yararlanıcısı ise TÜBİTAK olan ve Rekabetçi Sektörler Programı çerçevesinde desteklenen, “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” Teknik Destek Projesi kapsamında çevrimiçi olarak gerçekleştirilecektir.

31 Mart 2022 Perşembe günü düzenlenecek ilgili çevrim içi etkinliğe, mart ayı içinde yayımlanacak ve başvuruya açılacak olanAvrupa Temiz Havacılık Ortaklığı 1. Teklif Çağrıları”nın tümü hakkında, konunun uzmanlarından ayrıntılı bilgi edinmek isteyen katılımcıları davet ediyoruz.

 

Bahsi geçen Temiz Havacılık Ortaklığı ilk çağrılarına yönelik ortaklıkların geliştirilmesine olanak sağlaması hedeflenen etkinlikte ayrıca katılımcıların kurumlarının tanıtımlarını yapabilecekleri, proje fikirlerini sunabilecekleri ve fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir Pitching oturumu düzenlenecektir. . B2Match platformu üzerinden profilinizi oluşturabileceğiniz etkinlikte, katılımcılar arasındaki etkileşimi artırmak ve olası iş birliklerini sağlamak amacıyla çevrim içi bire bir toplantı düzenleme imkânı da sunulmaktadır.  

 

Etkinlik, ilgili alanların hem araştırma hem de endüstriyel alanlarında çalışan Avrupa ve Türkiye'den katılımcıları bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. “Ufuk Avrupa Programı, Avrupa Temiz Havacılık Ortaklığı Bilgi Günü ve Uluslararası Ağ Kurma Etkinliği” sizlere sadece Temiz Havacılık proje fikirlerini tartışmak üzere Türk ve Avrupalı ​​araştırmacılarla bağlantı kurmanız için eşsiz bir fırsat sunmakla kalmayacak, aynı zamanda çağrılar hakkında, Ortaklık Yetkilileri tarafından ilk elden bilgi edinmenize imkân sağlayacaktır. Havacılığın yapısal alanlarında ağınızı genişleterek, 2022 ve sonrasında açılacak çağrılarda yeni ortaklıklar oluşturmak için imkanlar elde edebileceksiniz.

Çağrılar resmi olarak açıldıktan sonra etkinlik sitesinde Çağrı Programı Linki paylaşılacaktır.

 

Kayıt için lütfen tıklayınız.

 

Detaylı tematik bilgi için ncptransport@tubitak.gov.tr ​​ile iletişime geçebilirsiniz.

Kayıt veya diğer organizasyonel konularla ilgili lütfen proje ekibimizden Sayın  Kemal Onur Güngör (k.gungor@idi.ie) Sayın Selin Doğrusöz (s.dogrusoz@idi.ie) e-postalarınızı iletebilirsiniz.

Etkinlikteki bilgilendirme ve pitching oturumları Zoom yazılımı üzerinden gerçekleştirilecek olup, katılımcıların birebir görüşme toplantıları ve diğer tüm etkileşimleri B2match yazılımı üzerinden gerçekleştiriliyor olacaktır.

 

Etkinlik dahilinde gerçekleştirilen sunumlar ise etkinlikten hemen sonra TH2020 Yardım Masamızda yer alacaklardır.

 

Güncelleme: Etkinlik kapsamında "General Information about Clean Aviation JU" oturumu sunumu Ron van Manen (Head of Strategic Development) tarafından gerçekleştirilecektir. "Information on 1st Call for Proposals Topics from Clean Aviation JU" oturumunda ilk çağrılara dair detay, Sebastien Dubois (Head of Programme) tarafından verilecektir.

 

 

Benzer Haberler