AB Çerçeve Programları Müdürlüğü

Serhat MELİK

Ulusal İrtibat Noktası

Avrupa Araştırma Konseyi

Derya DÖNERTAŞ

Ulusal İrtibat Noktası

Aslı VURAL

Ulusal İrtibat Noktası

MSCA Eylemleri

Gaye ÇETİNKAYA CAMPARİ

Ulusal İrtibat Noktası

Şeyma SAYIMLAR

Ulusal İrtibat Noktası

Araştırma Altyapıları

Hasan Burak TİFTİK

Ulusal İrtibat Noktası

Sağlık

Ayşe Özge GÖZAY

Ulusal İrtibat Noktası

Şükran ALPDEMİR

Ulusal İrtibat Noktası

Kültür, Yaratıcılık ve Kapsayıcı Toplumlar

İlknur YILMAZ

Ulusal İrtibat Noktası

Sivil Güvenlik

İlknur YILMAZ

Ulusal İrtibat Noktası

Dijital, Endüstri ve Uzay

Hale AY

Ulusal İrtibat Noktası

Özlem GEZİCİ KOÇ

Ulusal İrtibat Noktası

Erencan BAL

Ulusal İrtibat Noktası

İklim, Enerji ve Mobilite

Serhat MELİK

Ulusal İrtibat Noktası

Çağrı YILDIRIM

Ulusal İrtibat Noktası

Serhat YILDIRIM

Ulusal İrtibat Noktası

Hanife TUZCUOĞLU

Ulusal İrtibat Noktası

Arzu İpek ÜÇÜNCÜ

Ulusal İrtibat Noktası -Mobilite

Gıda, Biyoekonomi, Doğal Kaynaklar, Tarım ve Çevre

Çınar ÖNER

Ulusal İrtibat Noktası

Serhat YILDIRIM

Ulusal İrtibat Noktası

Çağla AKAT KÖSE

Ulusal İrtibat Noktası

Avrupa İnovasyon Konseyi

Tarık ŞAHİN

Ulusal İrtibat Noktası

Merve DİYAR

Ulusal İrtibat Noktası

Merve POLAT

Ulusal İrtibat Noktası

Avrupa İnovasyon Ekosistemi

Tarık ŞAHİN

Ulusal İrtibat Noktası

Merve DİYAR

Ulusal İrtibat Noktası

Merve POLAT

Ulusal İrtibat Noktası

Avrupa İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü

Serhat MELİK

Ulusal İrtibat Noktası

Katılımın Genişletilmesi ve Mükemmeliyetin Yayılımı

Aslı VURAL

Ulusal İrtibat Noktası

Derya DÖNERTAŞ

Ulusal İrtibat Noktası

Avrupa Araştırma ve Yenilik Sisteminin Reformu ve Geliştirilmesi

Aslı VURAL

Ulusal İrtibat Noktası

Derya DÖNERTAŞ

Ulusal İrtibat Noktası

Yasal ve Finansal Konular

Gürsel Fırat GEDİKLİ

Ulusal İrtibat Noktası

Hüseyin Arif SAYILI

Ulusal İrtibat Noktası

TÜBİTAK Destek ve Ödülleri

Nazlı ÖZ

Seyahat Desteği Programı, MSCA Proje Ön Değerlendirme Destek Programı, EBAG Programı, Koordinatörlüğü Destekleme Programı ve Ağlara Üyelik Desteği Sorumlusu

Hatice BAŞIBÜYÜK

Ödeme Sorumlusu

Zehra AZİZOĞLU

Eşik Üstü Ödülü ve Başarı Ödülü Sorumlusu

Karar Destek Sistemleri

Pelin BAYRAKTAR

İş Zekası Sorumlusu

EUREKA Programı, Polonya, NATO (SPS)

Fransa, Malta, Belçika, İsviçre, Lüksemburg, İngilizce Konuşulan Afrika Ülkeleri, BlueMed İnisiyatifi, AiB Araştırma ve Yenilik Bölgesel Platformu, LEAP-Agri Projesi

Ayşe SAYIN ÜKE

Uluslararası İşbirliği Başuzmanı

Kanada, Hollanda ve ITEA Kümesi

Ayda KARA PEKTAŞ

Uluslararası İşbirliği Uzmanı

Japonya, EIG Concert-Japan, İzlanda, Norveç, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Eurostars Programı

Elif DOĞAN ARSLAN

Uluslararası İşbirliği Uzmanı

BlackSea Initiative , BS Call, BM, Teknoloji Bankası, Çin, Portekiz

Melike ERGÜN

Uluslararası İşbirliği Uzmanı

Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Gürcistan, Özbekistan, Tacikistan, Moğolistan

Müslüm GÜZEL

Uluslararası İşbirliği Uzmanı

Almanya, Avusturya, Orta ve Güney Amerika, GRC, Belmont Forum, ERANET LAC, ERASME, CORNET

Zeynep ARZIMAN

Uluslararası İşbirliği Uzmanı

Afganistan, Pakistan, Bangladeş, Etiyopya, Nepal, Moritanya, Somali, İran, İslam İşbirliği Teşkilatı, D-8, ECOSF, COMSATS, TWAS

Esra SAĞLAM

Uluslararası İşbirliği Uzman Yrd.

İngiltere, İrlanda, İspanya, İtalya ve Portekiz

Eylem İstem ATAY

Uluslararası İşbirliği Uzmanı

Tunus, Fas, Cezayir, PRIMA, WAITRO

Nur Eda DEMİR

Uluslararası İşbirliği Uzman Yardımcısı

Rusya, Moğolistan, Ukrayna, Belarus, Moldova, Slovakya, Estonya, Letonya, Litvanya

Ragıp BAYRAMBEYLİ

Uluslararası İşbirliği Uzmanı

Güney Doğu Avrupa Ülkeleri, KKTC, Ortadoğu ve Arapça Konuşan Afrika Ülkeleri, OECD, AGİT, GDAÜ

Yaşam Bilimlerinde Uluslararası Araştırma Projeleri ve Araştırmacı Dolaşım Destekleri: EMBO, EJP RD, ICGEB, EMPIR/ EURAMET, EMBL

Jale ŞAHİN

Uluslararası İşbirliği Başuzmanı

Hindistan, SEA-EU JFS, Uzay Kuruluşları

Güliz SÜTÇÜ

Uluslararası İşbirliği Başuzmanı

ABD, Güney Kore, Japonya ve COST

Murat TILTAK

Uluslararası İşbirliği Uzmanı