Regenerative Agriculture Call
  14 Eylül 2023

Bu çağrı ile çiftçilerin, kooperatiflerin ve şirketlerin geleneksel tarımdan yenilenebilir tarıma geçişlerini destekleyebilecek tarım bilimi uzmanlarına yönelik üstün eğitim imkanı sunan bir eğitim programının oluşturulması amaçlanmaktadır. Konu çağrı, agronomi uzmanlarını bilgi ile donatmayı, agronomik zorlukları anlamalarına yardımcı olmayı ve yeni beceriler öğrenmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

Çağrının Amacı

Bu Çağrının amacı, rejeneratif tarımın güncel konuları konusunda agronomistleri eğitmek için yüksek kaliteli uygulamalı eğitim programı sunacak bir akademik kuruluş veya akademik bir partner liderliğindeki bir grup organizasyonu seçmektir.

Programın Tasarımı ve Uygulanması

Seçilen kuruluş, kendi bilgi, uzmanlık ve çalıştığı alan içeriğini dikkate alınarak eğitim programını tasarlayacak ve sunacaktır. Seçilen kuruluş, EIT Food'un öğretim ve öğrenme kalite güvencesi çerçevesi ile uyumlu bir şekilde ve Regeneratif Tarım Programı Yöneticisi ile yakın işbirliği içinde eğitimleri tasarlayacaktır.

Kimler Başvurabilir?

Bu çağrı, Avrupa Birliği (AB) Üye Devletleri ve Horizon Europe ile ilişkili Ülkelerinden tüm organizasyonlara açıktır.

Finansman

EIT Fon Miktarı - 2024

150.000 Avro

EIT Fon Miktarı - 2025

75.000 Avro

EIT Fon Miktarı - 2026

Fonlama planlanmıyor.

Gelir paylaşımı / kar anlaşması 2026'dan itibaren.

Tahmini gelir oluşumuna göre başvuru sahibi tarafından önerilecektir.

Çağrıya başvuru için son tarih 16 Ekim 2023, saat 17:00 CET'tir.

Seçilen kuruluşlardan beklentiler, başvuru hazırlığı, gönderimi ve teklif değerlendirmesi hakkında daha fazla bilgi almak için çağrı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

"Request for Implementing Participants Guideline" dokümanına aşağıda yer alan "Doküman İndir" butonu ile ulaşabilirsiniz.

DOKÜMAN İNDİR

Benzer Haberler