TRI4
  06 Ekim 2022  - 06 Ekim 2022

Temiz Enerji Geçişi Ortaklığı (Clean Energy Transition Partnership-CETPartnership), Ufuk Avrupa Programının bileşenleri altında yer alan İklim, Enerji ve Mobilite Kümesi kapsamında desteklenen bir Co-funded Partnership (Ortak Fonlama Ortaklığı) projesidir.

CETPartnership 2022 proje çağrısı 14 Eylül 2022 tarihi itibariyle açılmıştır.

CETPartnership 2022 Ortak Çağrısı kapsamında Geçiş İnisiyatifi (TRI) olarak adlandırılan konu başlıları kapsamındaki çağrı modülleri aracılığıyla projelerinin desteklenmesi hedeflenmektedir. Bunlardan biri de TRI4 Verimli, sıfır emisyonlu ısıtma ve soğutma çözümleri (Efficient zero emission Heating and Cooling Solutions) Geçiş İnisiyatifidir. TRI 4 altında açılan çağrı modülünde ısı kaynakları, dağıtım, depolama ve dönüştürme, yapılı çevredeki son kullanım sistemlerini ile e toplu ve bireysel sistemlerdeki endüstriyel süreçlere ilişkin hususlar yer almaktadır.

Söz konusu TRI hakkında bilgilendirmelerde bulunmak ve ilgililerin sorularını cevaplamak üzere CETPartnership TRI 4 liderleri tarafından 6 Ekim 2022 tarihinde saat 16:00'da (TSİ) online bir etkinlik düzenlenecektir.

Etkinliğe kayıt yaptırmak için lütfen tıklayınız.

CETPartnership 2022 Ortak çağrısı hakkında sitemizde yayınlanan habere ulaşmak için tıklayınız.

Konsorsiyum kurma ve çağrıya yönelik ağ kurma faaliyetleri için b2match platformuna kayıt olabilirsiniz.

Benzer Haberler