cornet duyuru gorsel
  11 Ekim 2023   Online

Kurumumuzun üyesi olduğu küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ) ile iş birliğine yönelik platformlar olan Collective Research Networking (CORNET) ve International Research Activities by Small and Medium-sized Enterprises (IRASME) tarafından her yıl düzenlenen Proje Pazarı Etkinliği bu yıl 8 Kasım – 6 Aralık 2023 tarihleri arasında çevrim içi olarak gerçekleştirilecektir.

Proje pazarı etkinliği 8 Kasım 2023 tarihinde, Türkiye saati ile 17:00-19:00 saatleri arasında B2Match Platformu üzerinden 3 kısa sunum ile başlayacaktır. 8 Kasım – 6 Aralık 2023 tarihleri arasında tüm kayıtlı katılımcılar, platformun görüntülü sohbet aracını kullanarak, kurumumuzun temsilcisi ve diğerIRASME ve CORNET üyesi kurumların temsilcileriyle görüşme şansına sahip olacaklardır.

Platform ortağı ülkelerden akademi, sanayi, kamu kurum ve kuruluşlarının katılması beklenen etkinlikte birebir görüşmelere, kuruluş tanıtımlarına, proje fikirleri sunmaya yönelik oturumlar gerçekleştirilecektir. 

Katılımcıların, kendilerini ve iş birliği ihtiyaçlarını tanıtmak ve gelecekteki proje iş birlikleri için fikir alışverişinde bulunmak istedikleri kişilerle bağlantı kurmak ve toplantı taleplerini gönderebilmeleri için kayıtolmaları gerekmektedir.

Programa ilişkin ayrıntılı bilgilere buradanulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler