EIT Manufacturing Summit 2021
  16 Kasım 2021

EIT Manufacturing Zirvesi, Avrupa'nın imalat sektörü hakkında görüşmek ve tartışmak için endüstri, akademi ve araştırmadan katılımcıların yanı sıra girişimcileri ve politika yapıcıları da bir araya getiren önemli bir yıllık etkinliktir. Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan zirvede, insanları endüstrinin dijital ve yeşil dönüşümünün merkezinde tutmanın yollarını arayarak “the future of manufacturing work” teması işlenecek ve aşağıdaki gibi sorular ele alınacaktır:
• İmalat sektörünün gelecekte başarılı olması için hangi yeni becerilere ihtiyacı olacaktır?
• Daha fazla insanı sektöre katılmaları ve liderlik rolleri almaları için çeken ve ilham veren, daha çeşitli bir işgücünü nasıl yaratabiliriz? Ve imalatın geleceğini şekillendirmek için eski nesil çalışanların ilham almalarını ve gerekli becerilerle donatılmalarını nasıl sağlarız?
• İşin geleceği nasıl olacaktır?
• İnsan merkezli dönüşümün aynı zamanda yeşil bir dönüşüm olmasını nasıl sağlayabiliriz?

Olağanüstü ağ oluşturma fırsatlarına erişmenizi, heyecan verici yeni girişimlerle tanışmanızı ve "imalat işinin geleceğini" yönlendiren en son yenilikler hakkında bilgi edinmenizi sağlayacak bu etkinlik 30 Kasım ve 2 Aralık 2021 tarihleri arasında üç yarım gün olarak gerçekleştirilecektir. Etkinlik gündemine ulaşmak için tıklayınız

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve kayıt olmak için tıklayınız
 

Benzer Haberler