MatchMaking Event
  19 Eylül 2023  - 20 Eylül 2023  /   Çevrim içi

2024 Teklif Çağrılarının resmi olarak açılışının yapılacağı ikinci  2023 Eşleştirme Etkinliği çevrim içi olarak gerçekleştirilecek ve çözülmesi gereken zorluklar ile tanıtılması gereken fikirleri olan tarafları birebir görüşmeler ile bir araya getirme fırsatı sunacaktır.

2024 yılı teklif çağrıları üç alanda olanaklar sunmaktadır. Bunlar:

  • Eğitim

  • İnovasyon

  • Bölgesel İnovasyon Planı (Regional Innovation Scheme - RIS)

Etkinliğin amacı, Avrupa'da inovasyonun gerçekleşmesini sağlamak - ve çevrim içi Eşleştirme Etkinliği ile çağrı süreçleri, zaman çizelgeleri ve içeriklerine ilişkin kapsamlı bir genel bakış sunmaktır. Etkinlik, katılımcıların panelistlere sorularını da sorabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Sizin için neler var?

  • Projeniz için doğru ortakları bulabilmeniz,

  • Etkinlik sırasında verilecek olan bilgiler ile yeni fikir ve görüşler geliştirebilmeniz,

  • EIT Manufacturing yetkilileri ile fikir alışverişi yapabilmeniz ve daha önce düşünmediğiniz uygun ortaklara yönlendirilmeniz planlanmaktadır.

Bilgilendirici Genel Oturumlar:

EIT Manufacturing 2024 Teklif Çağrıları hakkında ayrıntılı olarak bilgi edinebileceğiniz ayrı ayrı oturumlar gerçekleştirilecektir. Etkinlik içeriği ile ilgili daha fazla bilgi almak için Etkinlik Ajandasını aşağıdaki Dokümanı İndir butonunu kullanarak indirebilirsiniz.

Birebir görüşmeler

EIT Manufacturing Eşleştirme Etkinliği 2023’e kaydınızı gerçekleştirdikten sonra, 8 Eylül 2023 tarihinden itibaren bu platform üzerinden birebir görüşmeler planlanacaktır.

Eşleştirme Etkinliği'ne kaydolmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

DOKÜMAN İNDİR

Benzer Haberler