21 Aralık 2020

Elektronik Bileşenler ve Sistemler proje pazarı etkinliği (ECS Brokerage Event), AENEAS, ARTEMIS-IA ve EPoSS tarafından 12-13 Ocak 2021 tarihlerinde çevrimiçi olarak düzenlenecektir. Elektronik Bileşenler ve Sistemler alanında faaliyet gösteren uzmanları bir araya toplayarak, ECSEL-JU, Ufuk Avrupa ve EUREKA (PENTA - EUROPIDES) programlarında proje önerilerini oluşturulmasını hedefleyen etkinlik, Elektronik Bileşenler ve Sistemler konusunda bir proje fikrine sahip olan veya bir proje konsorsiyumuna katılmakla ilgilenen tüm kuruluşlara açıktır.

ECS Etkinliğine katılım, AENEAS, ARTEMIS-IA ve EPoSS birliklerine üye olanlar için ücretsizdir. Üye olmayanlar için giriş ücreti, 40 Avro olarak belirlenmiştir. Etkinlik, katılımcıların proje fikirleri üzerinde görüşebilecekleri, konsorsiyumlara katılabilecekleri, iletişim ağlarının geliştirebilecekleri ve olası iş ortakları ile iletişim kurabilecekleri bir ortam sunmaktadır. 

Proje Pazarı ECS Colloboration Tool (ECT) ile bağlantılı bir etkinlik olup ECT, Elektronik Bileşen ve Sistemler alanı özelinde faaliyet gösteren bir işbirliği aracıdır.

 

Etkinlik hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Benzer Haberler