SESAR3
  15 Nisan 2022

Başvurular için son tarih: 31 Mayıs 2022

SESAR3* Bilim Kurulunun rolü, Ortaklık Araştırma Programı ve Endüstriyel Araştırma Faaliyetleri arasında bir köprü oluşturarak; SESAR 3 JU Yönetim Kuruluna, SESAR 3 Araştırma Programının uygulanmasındaki ilerlemeler ile izleme ve araştırma faaliyetlerinin değerlendirilmesi konusunda tavsiyelerde bulunmaktır.

Bu nedenle SESAR 3 JU, Avrupa Hava Trafik Yönetimi hedeflerine aşina, yenilikçi vizyona sahip, yetenekli ve açık fikirli dış uzmanlar aramaktadır (uzmanların halihazırda istihdam edildiği organizasyonlar konusunda bir sınırlama bulunmamaktadır).

 

Gereksinimleri karşılayan bir bilim insanıysanız Bilim Kurulu Üyeliğine linkten başvurabilirsiniz.

Başvurular için son tarih: 31 Mayıs 2022

 

Faydalı Dökümanlar

İlgi Beyanı Çağrısı Bilgilendirme Dökümanı  

İlgi Mektubu

Onur Beyanı

 

*Avrupa'nın multidisipliner, kapsamlı ve geniş uzmanlık havuzundan yararlanan SESAR 3 JU, hava taksilerinden, ticari uçaklara, askeri uçaklara, teslimat uçaklarına hava trafiğini oluşturan dokuz ana araştırma ve yenilik (R&I) alanında yenilikçi çözümler geliştirecektir. Ar-Ge faaliyetleri portföyü, en umut verici ve rekabetçi çözümlerin pazara alımını hızlandırmak için keşif, endüstriyel araştırma, büyük ölçekli demonstrasyonlar ve hızlı bir inovasyon mekanizmasından oluşan bir hatta yapılandırılacaktır.

Hava Trafik Yönetimi Araştırmaları Ortaklığı ile ilgili detaylı bilgi için https://www.sesarju.eu/ sitesi incelenebilir.

Ortaklık Ayrıntılı Dökümanı

Ortaklık Broşuru

Benzer Haberler