speed match
  27 Nisan 2022  - 28 Nisan 2022

27-28 Nisan 2022

Eskişehir Sanayi Odası, Avrupa İşletmeler Ağı Projesi kapsamında Avrupa Demiryolu İşbirliği Girişimi (ERCI), Avrupa Havacılık Kümeleri Ortaklığı (EACP) ve Avrupa Otomobil Kümeleri Ağı (EACN) işbirliğinde 27-28 Nisan 2022 tarihlerinde Havacılık, Raylı Sistemler ve Otomotiv sektörlerine yönelik Speed-Match Uluslararası İkili İş Görüşmeleri Programı organize edilecektir. Etkinlik online ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. Şuana kadar etkinliğe 25 ülkeden 300'e yakın firma kayıt yaptırmıştır.

Etkinlik, büyük şirketlere, KOBİ'lere, odalara, kümelere, yatırımcılara, kamu kurum ve kuruluşlarına, önceden planlanmış birebir toplantılar yoluyla iş ve teknoloji ortaklıkları kurma konusunda fırsat sağlayacaktır. İkili görüşmeler, her katılımcının müsaitlik durumuna, ilgi alanlarına ve hedeflerine göre 20şer dakikalık olarak planlacaktır.

 

Odak Konuları

•             Havacılık endüstrisi

Motor parçaları imalatı, yapısal parçalar, sac metal şekillendirme, alet ve mastar imalatı, hassas tornalama, kablo ve kablo demeti, özel işlemler, yüzey işleme, montaj, entegrasyon vb.

• Demiryolu Endüstrisi

Lokomotif üretimi, vagon ve komponent imalatı, kabin, boji, dizel motor, fren sistemi üretimi, sinyalizasyon çözümleri, güç sistemleri ve kablolama, hassas döküm, hassas işleme, montaj, boyama, kaplama vb.

• Otomotiv Yan Sanayi

Kamyon, hafif ticari araç, aktarma organları, motor ve motor parçaları, şaft gövdeleri, itfaiye araçları, kurtarma araçları, araç krikoları, araç kapı kilit sistemleri, treyler, tepsiler, koltuk sistemleri, jantlar, operatör kabinleri, şasi, aks mili imalatı, arka dişli mili ve otomotiv parçaları, vb.

 

Detaylı bilgi ve kayıt için: https://speedmatch2022.b2match.io/

Etkinlikle ilgili sorulaırnız için Eskişehir Sanayi Odasına cemil.dalkilic@eso.org.tr, Genel sorularınız için bizlere ncptransport@tubitak.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler