IHI Kick-Started and Brokerage Event
  14 Haziran 2022   Hotel Le Plaza Brüksel ve Çevrimiçi

Yenilikçi Sağlık Girişimi (Innovative Health Initiative, IHI) açılış etkinliği ve proje pazarı etkinliği 14 Haziran 2022 tarihinde gerçekleşecektir. Etkinlik hibrid olarak yapılacak olup yüz yüze katılım da gerçekleşecektir.

Etkinlik iki oturumdan oluşacaktır:

  • İlk oturumda IHI çağrıların içeriği sunalacaktır ve katılım kuralları özetlenecektir. Ele alınacak konular, IHI'nin araştırma öncelikleri, çağrı koşulları ve hatta KOBİ'ler için özel fırsatlar olacaktır.
  • İkinci oturum, konsorsiyum oluşturmak için düzenlenecektir. Proje fikirleri olan araştırmacılar fikirlerini "Pitching" oturumlarında sunma fırsatı bulabilecektir. İster fiziksel olarak ister sanal bir ortamda olun, aynı konulara ilgi duyan temsilcilerle toplantı rezervasyonu yapabilirsiniz. Böylece yüz yüze veya sanal proje fikri tartışmaları yapmak ve güçlü bir konsorsiyum oluşturarak ortaklar bulma fırsatı sunulacaktır.

Etkinliğe katılım ücretsizdir. Ancak, proje pazarı (ortak bulma) etkinliğine katılmak için kayıt ve profil aktivasyonu da zorunlu olacaktır. Fiziksel olarak katılım sağlayan kişiler için bir ağ oluşturma öğle yemeği sağlanacaktır.

Etkinliğe kayıt olmak için ve daha fazla bilgi almak için linkten etkinlik sayfasına ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler