9 eylül
  09 Eylül 2022  - 09 Eylül 2022

 

Sizleri, TÜBİTAK tarafından düzenlenen EIC Hızlandırıcı (EIC Accelerator) Programı kapsamında ilk aşama başvurulara ve tam başvurulara hazırlanma temalı Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelere (KOBİ’lere) yönelik Proje Yazma Eğitim Etkinliğine davet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Etkinlik, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve yürütücüsünün T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” Teknik Destek Projesi kapsamında gerçekleştirilecektir. 

Bu programın bir parçası olarak, 15. Proje Yazma Eğitimi Etkinliğini duyurmaktan memnuniyet duyarız. Etkinlik, Ufuk Avrupa EIC Hızlandırıcı (EIC Accelerator) Programına ilk aşama başvurularını veya tam başvurularını yapmaya hazırlanan KOBİ'leri, spin-off firmaları, start-upları ve bireysel girişimcileri hedeflemektedir. 

Etkinlik programı iki ana bölümden oluşmaktadır:

· Birinci bölüm, destek için ilk aşama başvurusu hazırlayan işletmelere yöneliktir.

· İkinci bölüm ise, Ufuk Avrupa kapsamında EIC Hızlandırıcı Programı için ilk aşama başvurusunu başarılı bir şekilde yapmış ve tam başvurularını hazırlayan işletmeler için faydalı olacaktır.

İlgili çevrimiçi eğitim 9 Eylül tarihinde, “Zoom" bağlantısı aracılığı ile 10:00'da başlayıp yaklaşık 3 saat sürecek ve canlı olarak yayınlanacaktır.

*Etkinliğe katılım için ön kayıt gerçekleştirmeniz beklenmektedir. Kayıt yaptırarak çevrimiçi katılımını belirten katılımcılarla, Zoom bağlantı adresi, etkinlikten üç gün önce paylaşılacaktır.

Kayıt için takip eden linki kullanabilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/1_BGAJWMQTSGMT8K4W0e_Zv1Tpl4KuKyclJxGexb1C5o

Daha fazla bilgi için; proje ekibiyle k.gungor@idi.ie ya da s.dogrusoz@idi.ie adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlikte görüşmek dileğiyle!

Benzer Haberler