infodaycl2
  31 Temmuz 2023

Ufuk Avrupa Programı Küme 2: Kültür, Yaratıcılık ve Kapsayıcı Toplumlar Bilgi Günü, Avrupa Komisyonu tarafından 18 Ekim 2024 tarihinden çevrim için formatta düzenlenecektir. Toplantıda aşağıdaki hedefler altında yer alan 2024 yılı çağrı başlıkları sunulacaktır. Ayrıca, proje hazırlığı yapacak paydaşlara yönelik önerileri içeren bir sunum yapılacaktır.

  1. Demokrasi ve yönetişim
  2. Avrupa Kültürel Mirası ve Kültürel ve Yaratıcı Endüstriler
  3. Sosyal ve Ekonomik Dönüşümler

Her bir hedef altındaki çağrıların listesini ve bu başlıkların detaylarının bulunduğu Çalışma Programı dokümanını şimdiden inceleyebilir, ortaklık veya koordinatörlük yapabileceğiniz çağrıları belirleyebilirsiniz. Söz konusu çağrılarda konsorsiyumlara erişmek için aşağıda bilgileri verilen Proje Pazarı’na katılmanızı tavsiye ederiz.

Bilgi Günü’nü takiben 19 Ekim 2023 tarihinde Proje Pazarı Etkinliği düzenlenecektir. Proje Pazarı’nda katılımcılar arasında ikili görüşmeler yapılmasına olanak sağlanacaktır. Etkinliğe kaydolup şimdiden ikili görüşmeler yapmaya başlayabilirsiniz.

Bilgi gününe kayıt için https://research-innovation-community.ec.europa.eu/events/2oQugg5jdh3x8gWvkBREF0/overview adresini ziyaret edebilirsiniz.

Proje pazarına kayıt olmak için https://cluster-2-brokerage-event.b2match.io/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Haberler