Cluster4
  07 Haziran 2023

Küme 4 Tek Giriş Noktası, Ufuk Avrupa kapsamındaki Küme 4 projeleri ile ilgili bilgi ve kaynaklara erişim için kolaylaştırılmış ve uygun bir yaklaşım sunar. İster NCP4Industry aracılığıyla endüstriyel sektörle, ister Ideal-ist aracılığıyla dijitalle veya COSMOS4HE aracılığıyla uzayla ilgilenin, Küme 4 Tek Giriş Noktası, proje ayrıntılarını keşfedebileceğiniz, ilgili kaynaklara erişebileceğiniz ve sorumlu Ulusal İrtibat Noktaları ile bağlantı kurabileceğiniz merkezi bir yer sağlar. Ayrıca bu platform, ilgili Ulusal İrtibat Noktaları’nı bulma konusunda değerli rehberlik sunarak, proje ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirilmiş destek almanızı sağlar. Küme 4 sayfasındaki özel bölümler aracılığıyla en son haberler, yaklaşan etkinlikler ve mevcut hizmetlerden haberdar olabilirsiniz.

NCP Portalı ana sayfasından (https://horizoneuropencpportal.eu/), Ufuk Avrupa için Ulusal İrtibat Noktaları bölümüne gelerek, Küme 4 sayfasının bağlantısına kolayca ulaşabilirsiniz.

Web sayfasına doğrudan buradan da erişilebilirsiniz: https://horizoneuropencpportal.eu/cluster-4

Küme 4 için bu Tek Giriş Noktası, Küme 4 kapsamındaki 3 Ulusal İrtibat Noktası ağı tarafından ortaklaşa oluşturuldu: Endüstri (NCP4Industry), Dijital (İdeal-ist) ve Uzay (COSMOS4HE)

Küme 4 ortamından verimli bir şekilde faydalanmak, başarılı işbirlikleri ve proje teklifleri için potansiyeli açığa çıkarmak için NCP Portalı’nda Küme 4 Tek Giriş Noktasını bugün ziyaret edin!

 

Benzer Haberler