Ortak Arama
  09 Aralık 2022

13.12.2022 tarihinde başvuruya açılıp 18.04.2023 tarihinde kapanacak olan, “HORIZON-CL5-2023-D2-01-01: Technologies for sustainable, cost-efficient and low carbon footprint downstream processing & production of battery-grade materials (Batt4EU Partnership)” çağrısı için oluşturulmakta olan uluslararası bir konsorsiyum tarafından aşağıdaki iş paketlerinde yer alabilecek ortaklar aranmaktadır:

 

Proje Kodu: Bat_L_1_1

 

Aşağıdaki özellikleri sağlayan kuruluşlar aranmaktadır.

 

Ortak 1: R&D institutes working improved battery metal and material production, refining and recovery

 

Ortak 2: Battery manufacturers and battery pack components manufacturers

 

 

Çağrı Detayları

Çağrı detaylarının yer aldığı “Horizon Europe – Cluster 5 (Climate, Energy and Mobility) Draft Work Programme 2023-2024”e ulaşmak için lütfen tıklayınız. Form doldurulmadan evvel başlık içeriğinin dikkatlice okunması tavsiye edilir. Başlık detaylarına sayfa 87-90 arasından ulaşabilirsiniz.

 

İletişim

İlgili olabilecek kuruluşların linkteyer alan ilgi beyanı (Expression of Interest) dokümanını 13 Aralık 2022 Salı 12:30 saatine kadar çağrı özelinde ve görev alınmak istenilen iş paketi ile uyumlu olarak doldurup ncptransport@tubitak.gov.tr adresine iletmeleri beklenmektedir. Dosyayı iletirken proje kodu hangi iş paketi ile ilgilenildiği mail içeriğinde belirtilmelidir.

Süreç Bilgilendirmesi

İlgili koordinatöre iletilecek dokümanlarına olumlu dönüş alınan kuruluşlarla ilgili Ulusal İrtibat Noktaları olarak bizler tarafından iletişime geçilerek konsorsiyum ile görüşmeler organize edilecektir.

DOKÜMAN İNDİR

Benzer Haberler