Ortak Arama
  12 Aralık 2022

04.05.2023 tarihinde başvuruya açılıp 05.09.2023 tarihinde kapanacak olan, “HORIZON-CL5-2023-D2-02-03: Creating a digital passport to track battery materials, optimize battery performance and life, validate recycling, and promote a new business model based on data sharing (Batt4EU Partnership)”çağrısı için oluşturulmakta olan uluslararası bir konsorsiyum tarafından özellikleri taşıyan ortaklar aranmaktadır:

 

Proje Kodu: Bat_L_2_3

 

Ortak 1: Capacities to coordinate such proposal

Ortak 2: R&D institutes, universities specialized in battery research

Ortak 3: Battery manufacturers as end-users

 

 

Çağrı Detayları

Çağrı detaylarının yer aldığı “Horizon Europe – Cluster 5 (Climate, Energy and Mobility) Draft Work Programme 2023-2024”e ulaşmak için lütfen tıklayınız. Form doldurulmadan evvel başlık içeriğinin dikkatlice okunması tavsiye edilir. Başlık detaylarına sayfa 116 -119 arasından ulaşabilirsiniz.

 

İletişim

İlgili olabilecek kuruluşların linkte yer alan ilgi beyanı (Expression of Interest) dokümanını 14 Aralık 2022 Salı 17:30 saatine kadar çağrı özelinde ve görev alınmak istenilen iş paketi ile uyumlu olarak doldurup ncptransport@tubitak.gov.tr adresine iletmeleri beklenmektedir. Dosyayı iletirken proje kodu hangi iş paketi ile ilgilenildiği mail içeriğinde belirtilmelidir.

Süreç Bilgilendirmesi

İlgili koordinatöre iletilecek dokümanlarına olumlu dönüş alınan kuruluşlarla ilgili Ulusal İrtibat Noktaları olarak bizler tarafından iletişime geçilerek konsorsiyum ile görüşmeler organize edilecektir.

DOKÜMAN İNDİR

Benzer Haberler