SBEP Ortaklığı Uluslararası Bilgi Günü-2 Mart 2023-DÜZELTME
  22 Şubat 2023

 

*Kayıt linkinde oluşan hata sebebiyle düzeltme yapılmıştır. Aşağıda verilen link üzerinden kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

Sürdürülebilir Mavi Ekonomi Ortaklığı (Sustainable Blue Economy Partnership (SBEP)) deniz ve denizcilik alanında iklim-nötr dönüşümün sağlanması, okyanus ticaretinin sürdürülebilir hale getirilmesi, üretken bir deniz ekonomisi ile refah seviyesinin iyileştirilmesi, bölgesel, ulusal ve AB Ar-Ge öncelikleri ile uyumlu sürdürülebilir mavi ekonominin temin edilmesi konulu bir Ortak Fonlama Ortaklığı projesidir.

SBEP Ortaklığı kapsamında 13 Şubat 2023 tarihinde açılan “The way forward: a thriving sustainable blue economy for a brighter future” başlıklı 2023 Uluslararası Ortak Çağrısına yönelik olarak Uluslararası Bilgi Günü (webinar) 2 Mart 2023 tarihinde düzenlenmektedir. Ortaklık sekreteryası tarafından düzenlenen bahse konu çevrimiçi etkinlikte aşağıda yer alan gündem kapsamında çağrıya ilişkin bilgilendirmeler yapılacaktır.

Kayıt olmak isteyen paydaşlarımız aşağıdaki linki tıkladıktan sonra açılan sayfanın alt kısmında (Bkz. aşağıda yer alan görsel) yer alan “register online”  bağlantısı ile kayıt işlemlerini gerçekleştirebilirler;

Kayıt linki: https://bluepartnership.eu/#call

 

Çağrı sekreteryası iletişim adresisbep.call-secretariat@agencerecherche.fr   

 

Etkinlik Gündemi:

  1. Açılış
  2. 1. Uluslararası Ortak Çağrının Tanıtımı
  3. Çağrının Öncelikli Alanları
  4. Başvuraya İlişkin Genel Bilgilendirme
  5. Çağrı Süreci, Seçilme ve Değerlendirme Kriterleri
  6. Elektronik Başvuru Sistemi (EPSS) ve Partner Tool
  7. Proje Pazarına İlişkin Ön Bilgilendirme

 

Çağrıya yapılacak uluslararası başvurular 14 Nisan 2023'te sona erecek olup ulusal süreç için Ulusal Başvuru Koşullarını inceleyebilirsiniz. 

Uluslararası çağrı metni için tıklayınız.

Ortaklık web sitesi: https://bluepartnership.eu/#call

 

Not: Çağrı sekretaryası tarafından yapılacak Bilgi Gününe ek olarak TÜBİTAK tarafından Ulusal Bilgi günü Mart ayı içerisinde düzenlenecektir. Gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

 

**Uluslararası süreçler hakkındaki genel sorularınız için bizlere sbep@tubitak.gov.tr adresinden, TÜBİTAK 1071 Ulusal Fonlama Programı ile ilgili sorularınız için ceren.uzun@tubitak.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Benzer Haberler