Mobility
  15 Kasım 2022  - 17 Kasım 2022  /   Hibrit (Fiziksel Katılım ya da İnternet Yayını)

Kentsel mobilite inovasyonunda önde gelen etkinliklerden biri olan Tomorrow.Mobility 2022, Barselona'da uluslararası uzmanları ve şirketleri bir araya getirecek


Yeni sürdürülebilir kentsel mobilite modellerinin tasarımını ve benimsenmesini teşvik eden uluslararası bir etkinlik olan Tomorrow.Mobility Dünya Kongresi’nin ikincisi, 15-17 Kasım 2022 tarihleri arasında Barselona'da “Seni ne harekete geçirir?” teması altında gerçekleştirilecek.


Avrupa Birliği'nin bir kuruluşu olan Avrupa İnovasyon ve Teknoloji Enstitüsü'nün bir girişimi olan Fira Barcelona ve EIT Urban Mobility tarafından ortaklaşa düzenlenen etkinlik, geleceğin yol haritasını çizmek için önde gelen uluslararası uzmanları ve 100'den fazla katılımcı şirketi bir araya getirecek.


2022'nin Kongre programı, giderek kentleşen bir toplumun karşı karşıya olduğu temel zorlukları ele alacak ve Hizmet Olarak Mobilite, Mikromobilite, Toplu Taşıma, Son Mil Lojistiği, Gelecek ve Dijital Taşımacılık, Taşımacılık Altyapısı ve Enerji Geçişi ve Verimliliği gibi önümüzdeki yıllarda mobiliteyi yeniden şekillendirecek konulara odaklanacak. 


Yılın 365 günü çalışan bir platform


Tomorrow.Mobility'nin hedefi yıllık bir etkinliğin ötesine geçmek. Bunu sağlamak için geçen yıl küresel erişime sahip bir dijital içerik platformu başlatıldı. Bu platform yılın 365 günü çalışarak, bilgi transferini kolaylaştırmak amacıyla hem canlı etkinliklere hem de temalara ayrılmış isteğe bağlı içeriklere erişim sağlıyor. Ayrıca ağ oluşturma ve profesyonellerin eğitimi için araçlar içermekte.


Daha fazla bilgi için bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Benzer Haberler