13-14 sEPT
  13 Eylül 2022  - 14 Eylül 2022

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve yürütücüsünün T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II Projesi kapsamında 2022 Eylül ayı içerisinde KOBİ’lere yönelik iki ayrı etkinlik düzenlenecektir. TÜBİTAK ev sahipliğinde sizleri 13 Eylül 2022 tarihinde EIC Hızlandırıcı Programı’na yönelik düzenlenecek KOBİ’ler için Proje Yazma Kampı’na ve 14 Eylül 2022 tarihinde ise ‘EIC Hızlandırıcı için Proje Sunum Çalıştayı - Pitching’ etkinliklerine davet etmekten memnuniyet duyuyoruz. 

Proje Yazma Kampı Etkinliği 13 Eylül 2022 tarihinde fiziksel olarak düzenlenecek olup Ufuk Avrupa EIC Hızlandırıcı (EIC Accelerator) Programı’na proje teklifi hazırlayan KOBİ ve start-up’lardan katılımcıları hedeflemektedir. Etkinlikte ayrıca, EIC Hızlandırıcı Programı tam başvurusu için gerekli koşullar ele alınacak, uluslararası uzmanların ve diğer katılımcıların deneyimleri katılımcılarla paylaşılacaktır. 

14 Eylül 2022 tarihinde karma (hybrid) etkinlik olarak gerçekleşecek KOBİ’ler için ‘EIC Hızlandırıcı için Proje Sunum Çalıştayı’ ise, Avrupalı ve Türk uzmanlar tarafından gerçekleştirilecek olan interaktif oturumlar ile zenginleştirilmiştir. EIC Hızlandırıcı Programı’nın değerlendirme sürecinin bir parçası olan ve projenin fon alması için önemli bir aşama olan EIC jürisi ile gerçekleştirilecek mülakatta yapılması beklenen sunumun teknikleri etkinliğin odak noktası olacaktır. Etkinlik bir diğer yandan ise, sunumların Program gereklilikleri doğrultusunda yorumlanması, proje önerilerinin sunumundaki en iyi uygulamaların etkinlik katılımcılarına aktarılması ve Avrupa Komisyonu tarafından beklenen profesyonel sunum tekniklerinin nasıl olması gerektiğine yoğunlaşacaktır. Eğitimin bir diğer parçası ve önemli bir not olarak, katılımcılarımızın etkinlikte yer alan uzmanlardan bire-bir destek alabilmeleri adına, taslak sunum dokümanlarını beraberlerinde etkinlik alanına getirmeleri önerilmektedir.

Sizleri, teknik detaylarını yukarıdaki metinde; lojistik bilgilendirmelerini ise aşağıda bulabileceğiniz 13 Eylül 2022 ve 14 Eylül 2022 tarihlerinde İstanbul Şişli Radisson Blu Otel’de 09:30’da başlayıp 17:00'de sona erecek şekilde planlanmış olan her iki etkinliğimize yönelik ön kayıt işlemini gerçekleştirmeye davet etmek isteriz.

İngilizce dilinde gerçekleşecek olan etkinlikler süresince, Türkçe olarak sorularınızı yöneltebilmeniz adına Türk uzmanlar da etkinliklerde yer alacaklardır.

Etkinlikler tamamen ücretsiz olup, etkinliklere katılım göstermek için ön kayıt işlemini gerçekleştirmeniz ve e-posta yolu ile Proje ekibi tarafından onay bilgilendirmesini edinmiş olmanız gerekmektedir.

Her iki etkinlik de sınırlı sayıda fiziksel kapasiteyle gerçekleştirileceğinden tüm başvurular kayıt/onay prosedürüne tabiidir. Bu sebepten erken değerlendirmeye alınabilmeniz adına ön kayıt işlemini en kısa süre içerisinde gerçekleştirmenizi önermekteyiz. 

Önemli Not: Etkinliklere fiziksel olarak katılımı uygun bulunmuş ve onay e-postası edinmiş kayıt sahiplerinin ihtiyaç duymaları halinde seyahat ve konaklama ayarlamaları Proje tarafından karşılanacaktır.

(i) 13 Eylül 2022 tarihinde EIC Hızlandırıcı Programı kapsamında düzenlenecek olan KOBİ’ler için Proje Yazma Kampı etkinliğine yönelik ön kayıt için:

https://docs.google.com/forms/d/1Bh7TrfJGwioZpPwUp8eaH-IDJMmndmxaZeMuaep8DHU/

(ii) 14 Eylül 2022 tarihinde KOBİ’ler için düzenlenecek olan ‘EIC Hızlandırıcı için Proje Sunum Çalıştayı’ etkinliğine yönelik ön kayıt için:

https://docs.google.com/forms/d/1DtPMVgIDqxVFKTOpnRFBpppDvV3haB7eKLCuXBOBh2w

Her iki etkinliğe yönelik daha fazla bilgi için; proje ekibiyle k.gungor@idi.ie ya da s.dogrusoz@idi.ie adresleri üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 

Benzer Haberler