HE Info Day 2
  21 Ekim 2021  - 21 Ekim 2021  /   Hybrid Event

Sizleri, TÜBİTAK tarafından düzenlenen çevrimiçi Ufuk Avrupa Genel Bilgi Günü’ne davet etmekten memnuniyet duyuyoruz. Etkinlik, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından ortak finanse edilen ve yürütücüsünün T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, ana yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu ve Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II” Teknik Destek Projesi kapsamında gerçekleştirilecektir.

Genel Bilgi Günü, Çerçeve Programlarında az deneyime sahip olan veya hiç deneyimi olmayan potansiyel katılımcıların yanı sıra, yeni Ufuk Avrupa Çerçeve Programı hakkında bilgi edinmek isteyen deneyimli araştırmacıları da hedefleyen bir tanıtım etkinliğidir. Bilgi Günü, Avrupa Birliği araştırma ve yenilik programı ve projeleri hakkındaki bütün bilgileri sizlere sunacaktır. Etkinlik, Ufuk Avrupa Stratejik Plan ve Çalışma Programlarının önemli politika yönlerinin yanı sıra, Teklif çağrıları ve yeni Teklif Şablonlarının içeriklerini; AB araştırma iş birliğine katılımın nasıl sağlanacağı gibi konular hakkında pratik yaklaşımlarını da kapsamaktadır.

Etkinlikte gerçekleşecek oturumlar, katılımcıların Ufuk Avrupa Programı'nın temel kavramlarını ve destekleyici belgelerini anlamalarına yardımcı olacak şekilde yapılandırılmış olup, katılımcıların bu programdan yararlanabilecekleri şekilde düzenlenmiştir.

Bilgi Günü etkinliği, 21 Ekim 2021 tarihinde Sheraton Grand Samsun Hotel’de, saat 10:00’da başlayıp, 17:00’da bitecek şekilde gerçekleştirilecektir.

Avrupa Komisyonu'na herhangi bir başvurunun İngilizce yapılması gerekliliğinden dolayı, etkinlik İngilizce olarak gerçekleşecektir. Etkinlikte tercüme hizmeti sağlanmayacaktır. Ayrıca etkinlikte, Türkçe olarak sorularınızı yöneltebilmeniz adına Türk uzmanlar da Bilgi Günü etkinliğinde yer alacaklardır.

Kayıt: Etkinliğe ön kaydınızı, takip eden ‘Google form’ dokümanı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz:

https://docs.google.com/forms/d/1_1_uyeRKODXTTOS2gp71p_s_G2woFdWS9xMVG0CYTHQ

* Etkinliğe yalnızca ön kayıt yaptıranların katılmasına izin verilecektir. Lütfen önce Google Formlar aracılığıyla kaydolun. Etkinliğe katılım tipiniz için, fiziksel katılım veya çevrim içi seçeneğini işaretleyebilirsiniz. Etkinliğe çevrim içi olarak katılmayı talep eden ve ön kayıt işlemini gerçekleştiren katılımcılar ile, etkinlikten üç gün önce etkinliğin Zoom giriş bilgileri ve bağlantısı paylaşılmış olacaktır.

Benzer Haberler