Ufuk Avrupa Gıda, Biyoekonomi, Doğal Kaynaklar, Tarım ve Çevre Kümesi Çevrimiçi Uluslararası İkili Görüşme Etkinliği
  20 Şubat 2023

İstanbul Proje Akademisi tarafından, 2-3 Mart 2023 tarihleri arasında, Ufuk Avrupa Gıda, Biyoekonomi, Doğal Kaynaklar, Tarım ve Çevre Kümes,i özelinde uluslararası çevrimiçi ikili görüşme etkinliği düzenlenecektir. Ufuk Avrupa Gıda, Biyoekonomi, Doğal Kaynaklar, Tarım ve Çevre kapsamındaki çağrılara proje başvurusu yapmak isteyen, proje hazırlığında olan tüm firma ve akademisyenlerin katılımına açık olan etkinliğin ilk gününde, katılımcılar Küme 6 2023-2024 çalışma programında yer alan çağrılara yönelik hazırlıkları, ortaklık arayışları ile ilgili sunum yapabileceklerdir. Etkinliğin ikinci gününde ise ikili görüşmelere devam edebileceklerdir.

Etkinlik günü sonrasında da katılımcıların nitelikli konsorsiyum geliştirme, yeni proje geliştirme, uluslararası proje ortaklığı ağı geliştirme, proje çıktıları-teknolojileri ve deneyim paylaşımları yapabilmeleri adına 17 Nisan 2023 tarihine kadar açık kalacaktır.

PROGRAM (02 Mart 2023)

11:00-11:30   Açılış Oturumu

11:30-15:30   Firma/Proje Sunumları

15:30-19.00   İkili Görüşmeler

PROGRAM (03 Mart 2023)

11:00-19.00   İkili Görüşmeler

Etkinlik sırasında proje fikrinizi, konsorsiyum arayışınızı veya firmanızı tanıtan bir sunum yaparak yeni iş birlikleri geliştirebilirsiniz. Sunum yapmak için kayıt sırasında “Proje Sunumu Oturumu”na katılacağınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. 

Firma sunumlarının; firma yetkinlikleri, yer alınan AB projeleri (eğer varsa), hedeflenen çağrılar (başlık ve kodu) ve aranan konsorsiyum tipi ile ilgili konsorsiyumlarda alınabilecek rollere ilişkin bilgiler içerecek şekilde hazırlanması gereklidir.

Bahse konu etkinliğe buradan kaydolabilir, profilinizi oluşturabilir ve sisteme kayıtlı profillerden ilgilendiklerinize toplantı daveti iletebilirsiniz. 

Benzer Haberler