isoküme22023
  24 Ağustos 2023

İstanbul Proje Akademisi tarafından Ufuk Avrupa Küme 2: Kültür, Yaratıcılık ve Kapsayıcı Toplumlar Ulusal Proje Pazarı Etkinliği ile düzenlenecektir.

Etkinlik kapsamında, İstanbul’daki Ar-Ge ve yenilik ekosistemine daha fazla etkileşim ve işbirliği fırsatları sağlanması; Ufuk Avrupa Programına proje başvurusu yapmak isteyen, proje hazırlığında olan tüm firma ve akademisyenlerin ulusal düzeyde konsorsiyum oluşturma amacıyla bir araya getirilmesi hedeflenmektedir.

Ufuk Avrupa Kültür, Yaratıcılık ve Kapsayıcı Toplumlar Kümesine yönelik düzenlenecek olan Ulusal Proje Pazarı etkinliğine, Ufuk Avrupa Programı kapsamında proje başvurusu yapmak isteyen, proje hazırlığında olan tüm firma ve akademisyenler davetlidir. Etkinliğe katılım için kayıt zorunlu olup, aşağıdaki bağlantıdan kayıt yaptırabilirsiniz.

PROGRAM
10.00-10.05   Açılış
10.05-10.20   İstanbul Proje Akademisi Sunumu
10.20-10.40   Küme 2 Çalışma Programı, Çağrı Takvimi, Bütçeleri ve Sunumu
10.40-12.00   PANEL: Ufuk 2020 ve Ufuk Avrupa Başarı Öyküleri
12.00-13:00   Öğle Arası
13:00-14:00   Proje Sunumları & Soru Cevap
14:30-17:00   İkili Görüşmeler
17:00              Kapanış

Etkinliğimiz sırasında proje fikrinizi, konsorsiyum arayışınızı veya firmanızı/kurumunuzu tanıtan bir sunum yaparak yeni iş birlikleri geliştirebilirsiniz.

Sunum yapmak için kayıt sırasında "Proje Sunumu Oturumu"na katılacağınızı belirtmeniz yeterlidir.

Firma/Proje sunumlarının; firma yetkinlikleri, yer alınan AB projeleri (eğer varsa), hedeflenen çağrılar (başlık ve kodu) ve aranan konsorsiyum tipi ile ilgili konsorsiyumlarda alınabilecek rollere ilişkin bilgiler içerecek şekilde hazırlanması gereklidir.

Fiziki olarak gerçekleştirilecek etkinliğe aşağıdaki bağlantıdan kaydolabilir, platformumuzda profilinizi oluşturabilir, sisteme kayıtlı profillerden ilgilendiklerinize toplantı daveti iletebilirsiniz:

Etkinlik Sayfası ve Kayıt için tıklayınız.

Sorularınız için Burak Gedik bgedik@iso.org.tr ile iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Haberler