EIC sme web
  20 Ekim 2022  - 20 Ekim 2022

 

Değerli Firma Temsilcileri,

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yürütücüsü olduğu Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında desteklenen ve yararlanıcısının TÜBİTAK olduğu “Ufuk 2020’de Türkiye Faz-II' projesi, Türkiye'deki küçük ve orta ölçekli işletmeler için geniş bir destek yelpazesi sunmaktadır. Bu destekler; ortaklıklar ve ağ oluşturma etkinlikleri, çok çeşitli eğitim kursları ve teklif ve sunum geliştirme konusunda yardımları içermektedir.

Projemizin KOBİ destek bileşeni kapsamında EIC Hızlandırıcı Programını hedef alan; Proje Yazma Kampı, Proje Yazma Eğitimi, KOBİ Web semineri ve EIC Hızlandırıcı Proje Sunum Çalıştayı modülleri altında toplam 36 adet eğitim etkinliği düzenlenmiştir. Bahsi geçen etkinliklere ek olarak, Proje kapsamında yine KOBİ’leri desteklemek üzere bire bir danışmanlık hizmetleri sunulmuştur. 

Bu defa sizleri, bu güne kadar gerçekleştirilen 36 farklı eğitimden oluşan serinin son etkinliği olan “KOBİler için ‘EIC Hızlandırıcı’ Programı Hakkında Çevrimiçi Seminer”e davet etmekten mutluluk duyuyoruz. Etkinliğimiz, 5 yılı aşkın süredir devam eden KOBİ etkinlikleri ve EIC Hızlandırıcı programına yönelik çalışmaların birikimi olan en iyi uygulamaların paylaşıldığı "EIC Hızlandırıcı Desteğine Başvuruda İyi Uygulamalar" temasını taşıyor olacaktır. Etkinlik, projenin uluslararası alanında uzman ekibi tarafından gerçekleştirilecek olup; etkinlik sırasında ve sonrasında katılımcılardan gelen tüm sorular yanıtlanmaya çalışılacaktır. 

Proje ekibi, etkinliğin sona ermesiyle beraber web seminerinin kaydını ve eğitim materyallerini e-posta aracılığı ile katılımcılarla paylaşıyor olacaktır. 

Önemli Not: Etkinlik İngilizce olarak gerçekleştirilecektir. 

Aşağıda yer alan bağlantı vasıtasıyla 20 Ekim 2022 günü düzenlenecek “KOBİler için ‘EIC Hızlandırıcı’ Programı Hakkında Çevrimiçi Seminer”e ön kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Ön Kayıt için:  https://docs.google.com/forms/d/1mbFihREP_pXWXl9n1Pf7fZ_Qxdg7uD1XAH08PZ2F3C8 

*Etkinliklere katılım için ön kayıt gerçekleştirmeniz beklenmektedir. Etkinliklerimiz ücretsizdir. Lütfen kaydınızı öncelikle ‘Google Form’ dokümanı aracılığıyla gerçekleştiriniz. Etkinliklerin çevrim içi ortam bağlantı adresi (Zoom linki) etkinlikten üç gün önce kayıt yaptıranlar ile paylaşılacaktır. 

Etkinliğe dair daha fazla bilgi almak için teknik destek projesi ekibiyle k.gungor@idi.ie ve/veya s.dogrusoz@idi.ie e-posta adresleri vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Etkinlikte görüşmek dileğiyle!

Benzer Haberler