EIT UM
  05 Mayıs 2022

“Innovations For Managing Sustainable Urban Accessibility (Sürdürülebilir Kentsel Erişilebilirliği Yönetmek İçin Yenilikler-İnovasyon)” Çağrısı Ufuk2020 Programı “Akıllı, Temiz ve Entegre Ulaşım” Alanı kapsamında açılmış olan bir ERA-NET Co-fund (ortak fonlama) programı olan “ERA NET Urban Accessibility and Connectivity (Kentsel erişilebilirlik ve Bağlantısallık- EN-UAC)” altında açılmıştır. EN-UAC projesi kapsamında açılacak olan son çağrı niteliğindeki İnovasyon çağrısı ile uygulamalı araştırma ve inovasyon/uygulama projeleri finanse edilecektir.

JPI Urban Europe, 27 Nisan 2022’de çağrı ile ilgili bir online bilgilendirme semineri düzenlemiştir. Bilgi gününde çağrı sekreteryasına çağrı ve başvuru süreci hakkında sorular yöneltilebilmiştir.

Etkinlik kayıtları yayımlanmış olup kayıtlara aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz:

https://jpi-urbaneurope.eu/news/now-available-innovations-for-managing-sustainable-urban-accessibility-enuac-webinar-recording/

 

 

Çağrı içeriği, başvuru koşulları, önemli tarihler, ulusal ve uluslararası başvuru süreçleri, değerlendirme süreçleri ve ortak bulma ile ilgili detaylı bilgi içeren haber metnimize ulaşmak için lütfen tıklayınız:

https://ufukavrupa.org.tr/tr/haberler/era-net-en-uac-surdurulebilir-kentsel-erisilebilirligi-yonetmek-icin-yenilikler-inovasyon

 

Çağrı ile ilgili Uluslararası Süreçler için İletişim Bilgileri:

Ad-Soyad: Arzu İpek ÜÇÜNCÜ

E-mail: ipek.ucuncu@tubitak.gov.tr

Tel.: 0312 298 1787

Çağrı ile ilgili Ulusal Süreçler (1071 Programı) için İletişim Bilgileri:

Ad-Soyad: Ebru İMAMOĞLU

E-Mail: ebru.imamoglu@tubitak.gov.tr

Benzer Haberler