küme32023be
  17 Mayıs 2023

Avrupa Komisyonu ve Küme 3: Toplum için Sivil Güvenlik Ulusal İrtibat Noktaları ağı SEREN5 Projesi işbirliği ile 27-28 Haziran 2023 tarihlerinde Brüksel/Belçika’da hibrit formatta Ufuk Avrupa Toplum için Sivil Güvenlik 2023 çağrılarına yönelik Bilgi Günü ve Proje Pazarı düzenlenecektir. Avrupa Komisyonu yetkilileri ile Avrupa'dan üniversite, sanayi, kamu kuruluşu ve güvenlik uygulayıcı kuruluşlardan temsilcilerin katılım sağlayacağı etkinlikte Ufuk Avrupa Küme 3 Toplum için Sivil Güvenlik 2023 çağrıları hakkında detaylı bilgi sahibi olma ve işbirliği kurma şansı yakalanabilecektir. 

Etkinlikte, çağrılarda ortak veya koordinatör olarak yer almak isteyen kuruluşlara sunum yapma imkanı sağlanacaktır. Bu hususla ilgili bilgilere https://cluster3-infoday-brokerage-event.b2match.io/page-871  adresinden ulaşabilirsiniz.

Toplantıya kayıt olmak ve detaylı bilgi almak için https://cluster3-infoday-brokerage-event.b2match.io/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Etkinliğe fiziksel katılım sınırlı sayıda katılımcıya açık olduğu için en kısa sürede kaydınızı yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Ufuk Avrupa Küme 3 Toplum için Sivil Güvenlik 2023 çağrı başlıklarının bulunduğu listeye ulaşmak için tıklayınız. Bu konu başlıklarının detaylarının bulunduğu Çalışma Programı dokümanına ise https://ec.europa.eu/info/funding-tenders/opportunities/docs/2021-2027/horizon/wp-call/2023-2024/wp-6-civil-security-for-society_horizon-2023-2024_en.pdf adresinden ulaşabilirsiniz.

Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır. Sunum yapan katılımcılara öncelik tanınabilecektir. Seyahat destekleri verilirken aynı kurum/kuruluştan/bölümden tek bir kişiye seyahat desteği verilmesine dikkat edilecektir. TÜBİTAK Ufuk Avrupa Seyahat Desteği Programı hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız. 

 

Benzer Haberler