KETs 2023
  11 Temmuz 2023

Almanya ve Fransa’daki Küme4 Endüstri Alanı Ulusal İrtibat Noktaları ile ‘IMG Rheinland-Pfalz Avrupa İşletmeler Ağı’ ve ‘Grand E-Nov+ Avrupa İşletmeler Ağı’ tarafından 27 Ekim 2023 tarihinde Almanya’nın Mainz şehrinde ‘Etkinleştirici Anahtar Teknolojiler 10. Proje Pazarı Etkinliği’ düzenleniyor.

Ufuk Avrupa’daki Etkinleştirici Anahtar Teknolojiler özelinde gerçekleşecek bu yılki etkinlik, Küme4 Hedef 1 (İkiz Yeşil ve Dijital Geçiş), Küme4 Hedef 2 (Dayanıklı Değer Zincirleri) ve Küme5 (Batarya) çağrılarının 2024 yılı konu başlıklarına yönelik olacaktır.

Küme4 Endüstri Alanı konuları ve Küme5 Batarya konularında işbirliklerinin önünü açmak amacıyla katılımcılar, önceden ayarlanmış toplantılarda kendi proje fikirlerini sunma ve şirketler/KOBİ'ler, üniversiteler ve araştırma kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunma fırsatı bulacaklar.

Etkinlik hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Etlinlikte, Küme4 Endüstri Alanı konuları ve Küme5 Batarya konuları kapsamında konsorsiyum kurmaya yönelik yapılacak faaliyetler (proje fikri sunma, ikili görüşmeler) dikkate alınarak, sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanabilecektir. TÜBİTAK Ufuk Avrupa Seyahat Desteği Programı hakkında bilgi edinmek için lütfen tıklayınız.

Benzer Haberler